Płytka 3D z drewna

SEGONDO

Klejonka drewniana, z drewna dębowego, po obróbce wysoko zaawansowanymi technologiami stolarskimi poddana jest polerowaniu i olejowaniu.

Opis Produktu

Płytka model segondo
– kolejna z kolekcji unikalnych wzorów, drewnianych płytek ściennych wykonanych z drewna dębowego. Klejonka drewniana, z drewna dębowego, po obróbce wysoko zaawansowanymi technologiami stolarskimi poddana jest polerowaniu i olejowaniu. Drewniane dekory ścienne Carballo, to precyzja wykonania detalu. Płytka bazuje na kształcie czworoboku dwóch długościach boków 25,7 cm i 14,7. Figura wpisana w prostokąt o bokach 29,5 cm i 25,5 cm. Kształt tej płytki nawiązuje do płytek z betonu architektonicznego Artis Visio model Pero. Dzięki temu możliwe zestawienia płytek z drewna i płytek z betonu. Kształt podstawy płytki pozwala na tworzenie różnych układów i zestawień, dzięki czemu możliwe jest wykonanie z tej jednej płytki co najmniej 4 rożnych układów. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze zestawienia lub zaprojektujemy układ ściany. Dzięki formie przypominającej latawce, wykreowana ściana ma lekkość i wyjątkowość. Aranżacje wnętrz mieszkalnych czy publicznych, tak wyjątkowy i unikalnym produktem nadają im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Jeśli chcesz nadać taki wyraz swojej przestrzeni, łącząc klasykę drewna i jego ponadczasowość z zabawą formami. Ten produkt jest stworzony dla Ciebie.

Segondo simplo – to odpowiednik płytki – dekory ściennego Carballo Segondo, wykonany w litej klejoniki drewna dębowego. Podobnie jak i w innych modelach kolekcji Carballo płytki simplo cechujące się płaską powierzchnią, dzięki temu płytka ta, czy też zaprojektowana w tych płytkach ściana, utrzyma swój wyjątkowy charakter, ale też może być subtelnym i zaskakującym widza, tłem dla detali.

Podobne produkty w tej samej kategorii

Płytka z drewna Primeiro

Płytka z drewna Primeiro

Primeiro. Ekskluzywna płytka ścienna, wykonana z litego drewna dębowego, klejonego. Naturalne piękno dębu, podkreślone zostało wykończeniem przez olejowanie.

Płytka z drewna Tercio

Płytka z drewna Tercio

  Płytka z drewna ścienna CARBALLO TERCIO Płytka model Tercio - wykonana z litej klejonki drewna dębowego, płytka ścienna w formie pięciokąta o  wklęsłym reliefie. Delikatna forma, przyjemny rozmiar i sposób zestawiania elementów,   Opis Produktu  ...

Płytka z drewna Quarto

Płytka z drewna Quarto

Płytka Quarto – to wyjątkowy ornament znany z motywów organicznych prac Antonio Gaudiego, spotykanych często w przestrzeni jego rodzinnej Barcelony.

Logo

lat na rynku produktów z betonu architektonicznego

zrealizowanych zamówień

zasięg eksportowy
Państwa

zasięg eksportowy
kontynenty

“Artis Visio”

Ul.Krakowska 60

43-300 Bielsko-Biała

Beton architektoniczny:

+48 791 289 599

International
phone call mobile:

+48 695 056 835

Betonowe fronty meblowe:

+48 602 676 045

Pobierz Pliki

Katalog produktów

Certyfikaty

Inne