Płytka z drewna ścienna

CARBALLO TERCIO

Płytka model Tercio – wykonana z litej klejonki drewna dębowego, płytka ścienna w formie pięciokąta o  wklęsłym reliefie. Delikatna forma, przyjemny rozmiar i sposób zestawiania elementów,

Opis Produktu

Płytka model Tercio – wykonana z litej klejonki drewna dębowego, płytka ścienna w formie pięciokąta o  wklęsłym reliefie. Delikatna forma, przyjemny rozmiar i sposób zestawiania elementów, prowadzi nas w świat skojarzeń z rożnymi spotykanymi strukturami. Czy przypomina to wężową łuskę, czy może ekskluzywną torebkę?

Jej wyraz jest ciepły w odbiorze, tak samo jak i zaskakujący materiałem. Najlepszego gatunku drewno dębowe poddane obróbce olejowaniem uzyskuje aksamitną powierzchnię. Wyobraź sobie ścianę salonu, czy tło rodzinnego stołu kuchennego. Wszystko to możliwe, a uniwersalność wzoru i jego urok podkreślą wnętrze i zaskoczą widza. 

Płytka zbudowana na podstawie pięciokątnej wpisanej w prostokąt o wymiarach 17,3  x 13,2 cm.

Tercio simplo – jak w całej kolekcji płytek Carballo, Simplo to wersja prosta, bez wzmacniania efektem przetłoczenia powierzchni. Wykonana również z drewna dębowego, litej klejonki. la nas wszystkich drewno jest synonimem elegancji i naturalnego piękna a dąb siły i stabilności. 

Kształt tego dekoru i wymiary pozwala na zestawianie płytką ścinaną wykonaną z betonu architektonicznego przez Artis Visio model Killi. 

Podobne produkty w tej samej kategorii

Płytka z drewna Primeiro
Płytka z drewna Primeiro

Primeiro. Ekskluzywna płytka ścienna, wykonana z litego drewna dębowego, klejonego. Naturalne piękno dębu, podkreślone zostało wykończeniem przez olejowanie.

Płytki z drewna Segondo
Płytki z drewna Segondo

  Płytka 3D z drewna SEGONDO Klejonka drewniana, z drewna dębowego, po obróbce wysoko zaawansowanymi technologiami stolarskimi poddana jest polerowaniu i olejowaniu.   Opis Produktu   Płytka model segondo - kolejna z kolekcji unikalnych wzorów,...

Płytka z drewna Quarto
Płytka z drewna Quarto

Płytka Quarto – to wyjątkowy ornament znany z motywów organicznych prac Antonio Gaudiego, spotykanych często w przestrzeni jego rodzinnej Barcelony.