fbpx
primeiro 1 1 1 e1548941120982

Płytka 3D z drewna

PRIMEIRO

Ekskluzywna płytka ścienna, wykonana z litego drewna dębowego, klejonego. Naturalne piękno dębu, podkreślone zostało wykończeniem przez olejowanie.

Opis Produktu

Płytki PRIMEIRO

Ekskluzywna płytka ścienna, wykonana z litego drewna dębowego, klejonego. Naturalne piękno dębu, podkreślone zostało wykończeniem przez olejowanie.

Forma płytki bazuje na rombie o boku 20 cm, reliefem powierzchni o wysokości do 3 cm. Dekor ten, zaliczany do drewnianych płytek okładzinowych, dekorów ściennych, czy też po prostu płytek z drewna do zastosowania na ścianę, dzięki swojej formie daje możliwości bogatej kreacji formy i przestrzeni.

Ostateczny wyraz powierzchni jaki można uzyskać w dużej mierze zależy od projektanta i wyobraźni.

Drewniane płytki na ścianą są nowatorskim rozwiązaniem, jednak sam kształt płytki bazuje na sprawdzonym wzorze płytki Tzara wykonanej w betonie architektonicznym.

Dzięki zachowaniu tych samych kształtów, uzyskujemy unikalną możliwość łączenia materiałów, betonu architektonicznego i drewna.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące płytek drewnianych i zaproponujemy rozwiązanie projektowe powierzchni.

Wymiar elementu to rąb o boku 20 cm. Materiał wykonania: lita klejonka dębowa.

Primeiro simplo

Dekoracyjna płytka ścienna z drewna dębowego.

Płytka o powierzchni olejowanej, co podkreśla naturalny charakter materiału. Wykonana z litej klejonki dębowej, płytka dekoracyjna Primeiro w wersji simplo, to zachowanie wymiarów płytki podstawowej, o kształcie rombu o boku 20 cm. Dzięki temu istniej możliwość zestawiania płytek ściennych serii Primeiro, z płytkami z betonu architektonicznego marki Artis Visio model Tzara.

primeiro simplo5986 e1548940582497

Podobne produkty w tej samej kategorii

Płytka z drewna Quarto
Płytka z drewna Quarto

Płytka Carballo Quarto – to wyjątkowy ornament znany z motywów organicznych prac Antonio Gaudiego, spotykanych często w przestrzeni jego rodzinnej Barcelony.

Płytki z drewna Segondo
Płytki z drewna Segondo

Segondo – płytka ścienna drewniana, dębowa, po obróbce wysoko zaawansowanymi technologiami stolarskimi poddana jest polerowaniu i olejowaniu.

Płytka z drewna Tercio
Płytka z drewna Tercio

  Płytka z drewna ścienna CARBALLO TERCIO Płytka model Tercio - wykonana z litej klejonki drewna dębowego, płytka ścienna w formie pięciokąta o  wklęsłym reliefie. Delikatna forma, przyjemny rozmiar i sposób zestawiania elementów,  Opis Produktu  ...