fbpx

Fronty meblowe z betonu

Fronty kuchenne

Fronty kuchenne

Beton architektoniczny GRC i UHPC, Artis Visio – o firmie, o nas, Kontakt: Artis Visio | av@artisvisio.pl , tel: +48729850070, Zapraszamy!

Odpowiednio dopasowane fronty meblowe z betonu to wytrzymałe zabezpieczenie wielu powierzchni. Estetyczne wykonanie z dbałością o każdy szczegół sprawia, że są jednocześnie oryginalnym  elementem dekoracyjnym, który nadaje wnętrzu wyrazistego, nowoczesnego charakteru. Dzięki opracowanym przez nas rozwiązaniom produkcyjnym tworzymy betonowe fronty szafek i innych mebli, które sprawdzają się w przypadku wszystkich zastosowań. Wykorzystanie innowacyjnych pomysłów pozwala nam wytwarzać produkty przystosowane do każdego rodzaju zawiasów meblowych – niezależnie od rozmiaru, rodzaju czy marki danych mebli. Znaleźliśmy również rozwiązanie, dzięki któremu nasze konstrukcje są stosunkowo lekkie. Podczas ich montażu nie potrzeba więc żadnych dodatkowych działań wzmacniających meble.

Fronty meblowe beton – czego można oczekiwać od naszych produktów?

Odpowiadając na zadane pytanie w sposób jak najbardziej ogólny, możemy powiedzieć, że nasze produkty gwarantują wszystko to, czego każdy oczekuje od frontów meblowych z betonu. Wynika to z tego, że nasze działania zmierzają do osiągnięcia idealnego połączenia niebanalnej estetyki i najlepszych parametrów technicznych. Wykorzystanie wysokiej jakości betonu architektonicznego w standardzie GRC sprawia, że betonowe fronty kuchenne oraz fronty szafek zyskują wszystkie właściwości charakterystyczne dla tego materiału. Są to m.in.:

  • lekko surowy wygląd stylizowany na tradycyjny beton,
  • możliwość dostosowania struktury (gładka lub porowata),
  • dostępność w różnych odcieniach,
  • wysoka wytrzymałość, gwarantująca długotrwałe użytkowanie,
  • odporność na wilgoć (beton jest odpowiednio impregnowany),
  • łatwość montażu,
  • możliwość indywidualnego dopasowania parametrów.

Betonowe fronty kuchenne oraz betonowe fronty szafek – mamy różnorodną ofertę!

W naszej ofercie znaleźć można rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń. Wykonujemy wysokiej jakości betonowe fronty szafek do domów i zakładów pracy. Wyposażamy biura, restauracje i inne lokale użytkowe. Oferujemy również w pełni profesjonalne betonowe fronty kuchenne dostosowane do zmagania się z wymagającymi warunkami. Jakie dokładnie propozycje można zamawiać w naszej firmie? Przede wszystkim:

  • betonowe fronty szafek tradycyjnych,
  • betonowe fronty szaf przesuwnych,
  • betonowe fronty kuchenne.

Każdy produkt wykonywany jest pod poszczególne zamówienie!

Fronty meblowe beton – produkty można dostosowywać do swoich potrzeb

Decydując się na zakup betonowych frontów szafek lub betonowych frontów kuchennych właśnie u nas, można oczekiwać pełnego dostosowania produktów do indywidualnych oczekiwań. Nie ograniczamy się tylko do najbardziej pospolitych wymiarów. Przyjmujemy zamówienia od każdego klienta, nawet jeśli są one niestandardowe. Wystarczy podać nam niezbędne parametry szafek, a my wykonamy fronty idealnie do nich dopasowane. Realizujemy zamówienia zarówno w niewielkich, jak i bardzo dużych ilościach.

Zapraszamy od bezpośredniego kontaktu w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów!

Sprawdź również: