fbpx

Beton Architektoniczny Gdańsk – sprawdź, co go wyróżnia

beton-architektoniczny-lodz

Marzysz o własnym kącie, który odróżnia się znacznie od innych mieszkań? Chciałbyś, by blaty i parapety w Twoim domu nie były rodem z PRL i stanowiły niewątpliwą ozdobę, dodatkowo będąc funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości i higieny? Postaw na beton architektoniczny od Artis Visio i przekonaj się sam, dlaczego materiał ten jest tak popularny i pożądany przez naszych klientów. Beton architektoniczny Gdańsk to nie tylko ozdoba wnętrza domu w postaci blatów, mebli, czy drobnych elementów dekoracyjnych. To także bogata paleta płyt betonowych wewnętrznych stanowiących okładzinę ściany, jak i zewnętrznych – elewacyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych elementów wykonanych z betonu architektonicznego, dostępnych w Gdańsku. Realizacje projektów z naszym udziałem można obejrzeć w wielu miejscach Polski, m.in. w Bielsko-Białej oraz Łodzi.

Blaty i parapety betonowe – co je wyróżnia?

Parapety to estetyczne i praktyczne wykończenie każdego otworu okiennego. Swoim wyglądem powinny przykuwać uwagę oraz być łatwe w utrzymaniu czystości. Te wszystkie cechy spełniają parapety Artis Visio. Unikalna technologia produkcji betonowych parapetów, wzbogacona o włókna szklane z dodatkiem cyrkonu zapewnia długoletnie użytkowanie. Nasze parapety są wytrzymałe, a jednocześnie cienkie, co sprawia pożądane wrażenie lekkości we wnętrzach. 

Mieszanki betonowe GRC to materiał o wysokich wytrzymałościach na zginanie, co powoduje, że wykonane z nich blaty mogą mieć grubość minimalną 2,5 cm. W naszej ofercie możesz znaleźć blaty z betonu GRC matowe. 

Jakie są zalety zastosowania płyt ściennych wykonanych z betonu architektonicznego?

Głównym zadaniem betonu architektonicznego jest ozdoba przestrzeni, w której został użyty. Może być wykorzystany do: elewacji budynku, ścian i podłóg w pomieszczeniach, tworzenia elementów takich jak blaty, umywalki, meble czy donice ogrodowe. Nie oznacza to jednak, że beton architektoniczny ma być mniej trwały niż budowlany. 

To materiał, który:

  • jest solidny, a jednocześnie bardzo elegancki,
  • doskonale odwzorowuje beton budowlany, a do tego zapewnia materiałowi delikatną powierzchnię,
  • świetnie wygląda w towarzystwie drewnianych elementów,
  • jest odporny na wilgoć i promieniowanie UV. 

 

Producent betonu architektonicznego Gdańsk – dlaczego warto nam zaufać?

Beton architektoniczny Artis Visio produkowany jest w Bielsku-Białej od ponad 10 lat. Przez ten czas jednak nie staliśmy w miejscu, a doskonaliliśmy i ubogacaliśmy swoją wiedzę. Zwiększyliśmy zasięg naszej firmy, dzięki czemu nasze produkty dostępne są w większych miastach całej Polski, takich jak Gdańsk.

Naszą firmę tworzą pasjonaci, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Daje to gwarancję zadowolenia klientów. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Gdańsk lub innego na terenie kraju i zależy Ci na betonie architektonicznym najwyższej klasy w optymalnej cenie, nie zwlekaj, odwiedź nas. Zapoznaj się też z naszymi realizacjami, z których jesteśmy naprawdę dumni.

 

Czym jeszcze wyróżnia się nasza firma?

  • Innowacyjnością – wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie w trakcie produkcji betonu architektonicznego gwarantują uzyskanie produktu najwyższej jakości w korzystnej cenie. Jako nieliczni mamy opatentowane, sprawdzone, własne receptury.
  • Profesjonalnym doradztwem – jeśli zastanawiasz się nad zastosowaniem elementów z betonu architektonicznego nie zwlekaj i przyjdź do nas. Nasi konsultanci dołożą wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. 
  • Rozpoznawalnością – przez lata zdobywaliśmy nowych klientów, o czym świadczy ogromna ilość realizowanych projektów w całej Polsce. Coraz więcej klientów interesuje się naszą marką. Jeśli chcesz być jednym z nich, przyjdź do nas już dziś! 
plyty betonowe elewacja lodz