fbpx

O NAS

Produkcja

„Te pierońskie gizdy” to Ślązacy z krwi i kości! Pracowici, rozśpiewani i obowiązkowi

Tomek Pan Kierownik – „łazi po hali, kuknie tu i tam i zawsze coś wypotrzy”. Organizuje pracę całego zakładu, a w przerwie robi betonowy doktorat i opowiada zabawne historyjki. Marcin – konkretny człowiek, „kożdy bret weźnie, poklupie, łobetnie i gotowo forma”. Serce operacji produktów niestandardowych. Damian – zdolne ręce, a i nogi… Żadniej roboty się nie boi, chodzi śpiewa podskakuje i żartuje. Skupiony w pracy jak na treningu!  Dima– były bankowiec teraz fachowiec. Wojna wypędziła go z ojczyzny i znalazł u nas betonową przystań.  Denis– młody ambitny chłopak. Przyjechał z Ukrainy i mimo że nie zna jeszcze dobrze śląskiego, to mieszanki betonowe płyną już mu w żyłach. Wszystkich nie da się wymienić, faktem jest natomiast, że to zgrany zespół! 

Biuro

Dziewczyny i chłopaki z biura obsługi klienta – mózgi operacyjne, nadzorujące realizację waszych zamówień i pracę całego zespołu

Pracujemy dla Was, dla naszych Klientów. Szybkie wyceny, niestandardowe wyzwania, konkurencyjne ceny, jakość obsługi i produktów to nasza specjalność.

Nie straszne nam procesy logistyczne i operacyjne przy realizowaniu nawet najbardziej skomplikowanych projektów z betonu architektonicznego.

Jakość naszych produktów to w równym stopniu dążenie do doskonałości, a każdy nowy indywidualny projekt z betonu GRC to dla nas nowe dzieło sztuki.

Z każdym z nas poznasz się bliżej w trakcie realizacji współpracy.

Zapraszamy!

Napisz bezpośrednio

Szef Marcin

Przedsiębiorca, innowator, wynalazca oraz manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w biznesie. Udoskonalanie procesów organizacyjnych i  produkcji oraz tworzenie nowych produktów jest jego konikiem. Pracuje z zamiłowaniem i dużym zaangażowaniem, ponieważ kocha wszystko co piękne i użyteczne. Po pracy – kochający ojciec trzech córek i dwóch synów. Niespożytą energię inwestuje w biznes, aktywny wypoczynek i podróże.

Napisz bezpośrednio

KOLORY

OKŁADZINY

PŁYTKI

PORTFOLIO

SCHODY

DONICE