Produkcja

„Te pierońskie gizdy” to Ślązacy z krwi i kości! Pracowici, rozśpiewani i obowiązkowi

Tomek Pan Kierownik – „łazi po hali, kuknie tu i tam i zawsze coś wypotrzy”. Organizuje pracę całego zakładu, a w przerwie robi betonowy doktorat i opowiada zabawne historyjki. Marcin – konkretny człowiek, „kożdy bret weźnie, poklupie, łobetnie i gotowo forma”. Serce operacji produktów niestandardowych. Łukasz  – zdolne ręce, a i nogi… Młodzik drużyny futbolowej. Skupiony w pracy jak na treningu ! .  Dima– były były bankowiec teraz fachowiec. Wojna wypędziła go z ojczyzny i znalazł u nas betonową przystań. Tymoteusz – młody ambitny chłopak, któremu mieszanki betonowe płyną już w żyłach, jego jedno spojrzenie na mieszankę i już wiemy wszystko o efekcie końcowym.

Biuro

Marta – skarb tej firmy

Architekt przez duże A! Programy do projektowania i modelowania ma w małym paluszku. Projektowanie, rozrysowywanie, wyceny oraz pomoc klientom w doborze materiału to jej działka. Swoje poletko pielęgnuje pracowicie jak pszczółka kwiatek. Prywatnie mama każdego psa. Mały, duży, kundelek czy rasowy – każdego darzy miłością. Jej ciepły uśmiech i spokój pomagają rozwiązać każdą sytuację.

Paulina – mózg operacyjny, nadzorujący pracę całego zespołu

Prezesowska krew płynie w jej żyłach! Nie straszne jej procesy logistyczne czy księgowe i realizowanie najbardziej skomplikowanych tematów. Jakość naszych produktów to w równym stopniu dążenie do doskonałości, jak instynkt samozachowawczy produkcji, która nie chce z naszą Panią Kierowniczką popaść w konflikt. Spokój ducha odnajduje w kreatywnym spędzaniu czasu i urzeczywistnianiu swoich wizji w ceramice artystycznej, stepie czy poznawaniu świata.

Arkadiusz – Szef wszystkich szefów

Nazywany przez dziewczyny z biura „Miłościwie Panującym” (co nie jest dalekie od prawdy… Uwielbia, jak mówi się do niego “Prezesie”. Udoskonalanie produkcji oraz tworzenie nowych wzorów naszych produktów jest jego konikiem. Pracuje z zamiłowaniem i dużym zaangażowaniem, ponieważ kocha wszystko co piękne. Po pracy – kochający ojciec dwóch córek. Niespożytą energię przekłada na sport: wspinaczkę górską, jazdę konną, surfing i wiele, wiele innych…

“Artis Visio”

Ul.Krakowska 60

43-300 Bielsko-Biała

Beton architektoniczny:

+48 791 289 599

International
phone call mobile:

+48 695 056 835

ARTIS VISIO

Ul. Krakowska 60/1, 43-300 Bielsko-Biała