fbpx

BETONOWE FRONTY KUCHENNE

Stworzyliśmy rozwiązanie systemowe dla sektora produktów meblarskich, łączące żywy beton architektoniczny z elementami montażowymi typowym dla rozwiązań meblarskich i daje możliwość montowania elementów jako frontów w zabudowach mebli kuchennych, szaf wnękowych, szafek, komód i innych mebli.

FRONTY MEBLOWE Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO.

Wykonanie okładzin w zaawansowanych technologiach grc, daje w efekcie możliwość uzyskania 2 dwóch stopni porowatości, przy zachowaniu minimalnej grubości elementów. Dzięki technologi GRC materiał jest bardzo wytrzymały, stąd nie ma potrzeby wykonywania ciężkich płyt frontów!  Grubości płyty betonowej w wykończeniu gładkim to 4mm, a w wykończeniu porowatym to 6mm. Waga elementu meblarskiego jest zbliżona to tradycyjnych szafek i frontów z płyty meblowej. Dzięki temu nie ma potrzeby wykonywania specjalnych wzmocnień i poszukiwania specjalnych rozwiązań. Materiał jest zabezpieczony powierzchniowo, tak aby nie ulegał zaplamieniu, co szczególnie jest ważne przy zastosowaniach w zabudowach mebli kuchni.

Dobór techniczny frontów z betonu architektonicznego i zamawianie.

Ze względu na fakt, że zastosowano rozwiązanie typowe dla meblarstwa, dobór i zamawianie elementów to nic prostszego. podajemy po prostu podstawowe parametry szafek, oraz kierunek otwierania i zastosowane. To decydujące parametry wskazujące dobór ram frontów i umiejscowienie zawiasów. Możliwe jest też wyprodukowanie elementów niestandardowych pod zamówienie klienta. Sam jednak proces wykonywania pomiarów się nie zmienia. Należy również określić ilość  miejsc zawiasowych. Przy elementach dużych typu szafy wnękowe, elementy są odpowiednio wzmacniane,  aby sprostały potrzebie długotrwałego użytkowania.

  • Grubość technologiczna materiału betonowego 4 do 6 mm
  • Grubość gotowego frontu 20-23 mm
  • Kolorystyka pięć barw oraz wykończenie Rusty – Korten
  • Zabezpieczenie – impregnacja z atestem kontaktu z żywnością.

Zapraszamy do współpracy, posiadamy produkty seryjne dostępne od ręki z magazynu.

  • Produkujemy nietypowe elementy na zamówienie Klienta.
  • Kompleksowa oferta, produkt + dostawa + montaż + gwarancja.
  • Szybka niezobowiązująca wycena.
  • Realizujemy zamówienia na całym świecie, zobacz.

Napisz

Podobne wpisy w kategorii