fbpx

Płytka 3D z drewna

Quarto

Płytka Quarto – to wyjątkowy ornament znany z motywów organicznych prac Antonio Gaudiego, spotykanych często w  przestrzeni jego rodzinnej Barcelony.

Opis Produktu

Płytka Quarto – to wyjątkowy ornament znany z motywów organicznych prac Antonio Gaudiego, spotykanych często w  przestrzeni jego rodzinnej Barcelony. Rysunek drewna i dzieło mistrza Gaudiego, nadały powierzchni płytki ciepły i niespotykany ornament.

Powierzchnia płytki jest polerowana i nasączona olejem, co daje lekki aksamitny połysk. Efekt vintage aranżacji. Jak w pozostałych elementach kolekcji Carballo.

Płytka rozmiarem nawiązuje do elementów z betonu architektonicznego, płytki La Rambla. Dzięki temu możliwe jest jej zestawianie z dekorami betonowymi i uzyskiwanie zestawień materiałowych podkreślających charakter wnętrz i projektu. 

Podobne produkty w tej samej kategorii

Płytka z drewna Primeiro
Płytka z drewna Primeiro

Primeiro. Ekskluzywna płytka ścienna, wykonana z litego drewna dębowego, klejonego. Naturalne piękno dębu, podkreślone zostało wykończeniem przez olejowanie.

Płytki z drewna Segondo
Płytki z drewna Segondo

Segondo – płytka ścienna drewniana, dębowa, po obróbce wysoko zaawansowanymi technologiami stolarskimi poddana jest polerowaniu i olejowaniu.

Płytka z drewna Tercio
Płytka z drewna Tercio

  Płytka z drewna ścienna CARBALLO TERCIO Płytka model Tercio - wykonana z litej klejonki drewna dębowego, płytka ścienna w formie pięciokąta o  wklęsłym reliefie. Delikatna forma, przyjemny rozmiar i sposób zestawiania elementów,  Opis Produktu  ...

Logo

lat na rynku produktów z betonu architektonicznego

zrealizowanych zamówień

zasięg eksportowy
Państwa

zasięg eksportowy
kontynenty

„Artis Visio”

Ul.Krakowska 60

43-300 Bielsko-Biała

Beton architektoniczny:

+48 791 289 599

International
phone call mobile:

+48 695 056 835

Betonowe fronty meblowe:

+48 602 676 045