fbpx

Umywalki z betonu – nowy trend w urządzaniu wnętrz

Obecnie beton króluje nie tylko w salonach czy kuchniach, ale również w łazienkach. Stosuje się go nie tylko jako element wykończenia ścian czy posadzek. Łazienka z wyposażeniem wykonanym z betonu architektonicznego to obecnie jeden z najchętniej wykorzystywanych trendów w urządzaniu wnętrz.

Sprawdź, dlaczego umywalki z betonu architektonicznego tak chętnie wykorzystywane są w łazienkach oraz z jakimi elementami najlepiej się komponują.

Umywalki z betonu architektonicznego – nowoczesne rozwiązanie

Możliwości technologiczne betonu GRC pozwalają na wykonanie nowoczesnych umywalek. Rozwiązanie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i wykorzystywane jest przez właścicieli domów, a także mieszkań czy biur.

Przed rozpoczęciem użytkowania, umywalki z betonu architektonicznego są odpowiednio zabezpieczane. Sposób wykańczania umywalek, zależy przede wszystkim od specyfiki produktu zamówionego przez klienta.

Umywalki wykonane z betonu architektonicznego są bardzo spójne z innymi elementami wystroju. Doskonale pasują one zarówno do wnętrz urządzonych w stylu loftowym, industrialnym, jak i klasycznym.

Umywalki z betonu tworzą idealne połączenie z elementami drewnianymi, szklanymi, a także metalowymi. W naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli preferujesz mniejsze elementy wyposażenia to doskonałym rozwiązaniem będzie umywalka Artis Visio. Natomiast jeśli Twoja łazienka charakteryzuje się dużą przestrzenią, to lepszym wyborem będzie umywalka Artis Visio o kształcie elipsy.

Dodatkowo specjaliści z naszej firmy z chęcią stworzą dla Ciebie umywalkę zgodną z Twoją wizją. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i nowe projekty.

Dlaczego umywalki z betonu architektonicznego to dobre rozwiązanie?

Zastanawiasz się, czy umywalki z betonu GRC to na pewno rozwiązanie, na które warto się zdecydować? Gwarantujemy, że wybór takich umywalek jest rozwiązaniem doskonałym. Przede wszystkim beton architektoniczny, z którego wykonujemy umywalki do łazienek:

  • odpowiednio zabezpieczony jest odporny na działanie wody i wilgoci,
  • jest wytrzymały, dzięki czemu umywalki mogą służyć przez bardzo długi czas,
  • odporny jest na różnorodne uszkodzenia mechaniczne,
  • charakteryzuje się ponadczasowym designem,
  • technologia materiałów i 3 etapowy sposób zabezpieczenia, do którego zalicza się utwardzenie materiału, pozwala również do wykonania zlewów kuchennych,
  • umywalki z betonu mogą być wykorzystane do wykonania np. kuchni letnich – zabudowy zewnętrznej w ciągu z blatem, paleniskiem, a także piecem do pizzy… wszystko czego potrzeba do letnich przygód z kuchnią,
  • nadaje się do zastosowań w przestrzeni prywatnej, jak i do aranżacji w przestrzeni publicznej.

Dodatkowo dla wielu osób łazienka to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego ważne jest, aby została ona wykończona na jak najwyższym poziomie. Właśnie taki efekt zapewniają elementy z betonu architektonicznego. Umywalka betonowa to nowoczesne i stylowe wyposażenie łazienki oraz pozostałej przestrzeni w domu, które wzbudza zachwyt i cieszy oko.

Ponadto umywalki z betonu GRC są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz montażu.

Chcesz, aby Twoja łazienka, kuchnia domowa lub kącik grillowy się wyróżniały i przykuwały wzrok każdej osoby, która będzie z nich korzystać? Dodatkowo szukasz rozwiązania, które będzie trwałe i wytrzymałe przez wiele lat? W takim razie w Twojej łazience musi się znaleźć miejsce na ponadczasowej umywalki z betonu architektonicznego. Postaw na beton architektoniczny i ciesz się jego licznymi właściwościami.

beton architektoniczny artisvisio