fbpx

Obecnie beton króluje nie tylko w salonach czy kuchniach, ale również w łazienkach. Stosuje się go nie tylko jako element wykończenia ścian czy posadzek. Łazienka z wyposażeniem wykonanym z betonu architektonicznego to obecnie jeden z najchętniej wykorzystywanych trendów w urządzaniu wnętrz.

Sprawdź, dlaczego umywalki z betonu architektonicznego tak chętnie wykorzystywane są w łazienkach oraz z jakimi elementami najlepiej się komponują.

Umywalki z betonu architektonicznego – nowoczesne rozwiązanie

Możliwości technologiczne betonu GRC pozwalają na wykonanie nowoczesnych umywalek. Rozwiązanie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i wykorzystywane jest przez właścicieli domów, a także mieszkań czy biur.

Przed rozpoczęciem użytkowania, umywalki z betonu architektonicznego są odpowiednio zabezpieczane. Sposób wykańczania umywalek, zależy przede wszystkim od specyfiki produktu zamówionego przez klienta.

Umywalki wykonane z betonu architektonicznego są bardzo spójne z innymi elementami wystroju. Doskonale pasują one zarówno do wnętrz urządzonych w stylu loftowym, industrialnym, jak i klasycznym.

Umywalki z betonu tworzą idealne połączenie z elementami drewnianymi, szklanymi, a także metalowymi. W naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli preferujesz mniejsze elementy wyposażenia to doskonałym rozwiązaniem będzie umywalka Voglio model V_5 w formie półkuli. Natomiast jeśli Twoja łazienka charakteryzuje się dużą przestrzenią, to lepszym wyborem będzie umywalka Voglio model V_4 o kształcie elipsy.

Dodatkowo specjaliści z naszej firmy z chęcią stworzą dla Ciebie umywalkę zgodną z Twoją wizją. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i nowe projekty.

Dlaczego umywalki z betonu architektonicznego to dobre rozwiązanie?

Zastanawiasz się, czy umywalki z betonu GRC to na pewno rozwiązanie, na które warto się zdecydować? Gwarantujemy, że wybór takich umywalek jest rozwiązaniem doskonałym. Przede wszystkim beton architektoniczny, z którego wykonujemy umywalki do łazienek:

  • odpowiednio zabezpieczony jest odporny na działanie wody i wilgoci,
  • jest wytrzymały, dzięki czemu umywalki mogą służyć przez bardzo długi czas,
  • odporny jest na różnorodne uszkodzenia mechaniczne,
  • charakteryzuje się ponadczasowym designem,
  • technologia materiałów i 3 etapowy sposób zabezpieczenia, do którego zalicza się utwardzenie materiału, pozwala również do wykonania zlewów kuchennych,
  • umywalki z betonu mogą być wykorzystane do wykonania np. kuchni letnich – zabudowy zewnętrznej w ciągu z blatem, paleniskiem, a także piecem do pizzy… wszystko czego potrzeba do letnich przygód z kuchnią,
  • nadaje się do zastosowań w przestrzeni prywatnej, jak i do aranżacji w przestrzeni publicznej.

Dodatkowo dla wielu osób łazienka to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego ważne jest, aby została ona wykończona na jak najwyższym poziomie. Właśnie taki efekt zapewniają elementy z betonu architektonicznego. Umywalka betonowa to nowoczesne i stylowe wyposażenie łazienki oraz pozostałej przestrzeni w domu, które wzbudza zachwyt i cieszy oko.

Ponadto umywalki z betonu GRC są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz montażu.

Chcesz, aby Twoja łazienka, kuchnia domowa lub kącik grillowy się wyróżniały i przykuwały wzrok każdej osoby, która będzie z nich korzystać? Dodatkowo szukasz rozwiązania, które będzie trwałe i wytrzymałe przez wiele lat? W takim razie w Twojej łazience musi się znaleźć miejsce na ponadczasowej umywalki z betonu architektonicznego. Postaw na beton architektoniczny i ciesz się jego licznymi właściwościami.

beton architektoniczny artisvisio

Logo artis visio, voglio, carballo