fbpx
Umywalka z betonu architektonicznego pod zamówienie.

umywalki GRC 

Voglio umywalki
z betonu 

Możliwości technologiczne betonu architektonicznego GRC, pozwalają nam na wykonanie pod zamówienie szerokiego asortymentu umywalek betonowych, niecek, umywalek zespolonych z blatem betonowym, brodzików.

Opis Produktu

Wykonujemy elementy pod zamówienia indywidualne, jak i pod zamówienia inwestycyjne. Technologie betonu architektonicznego grc, wysokich wytrzymałości pozwalają na wykonanie pozornie ciężkich i monolitycznych elementów, o cienkich ściankach grubości 1,5-3 cm. Dzięki temu można uzyskać wyraźnie mniejszy ciężar w stosunku do konkurencyjnych umywalek betonowych. Ciężar elementów rzutuje na możliwości montażu i posadowienia, a wytrzymałości technologi GRC pozwalają też na produkcję elementów o dużych rozmiarach. Wieloletnie doświadczenie w formowaniu najróżniejszych kształtów umywalek pozwala na stosowanie elementów z okapami, odpływami liniowymi i centralnymi. Te same technologie stosowane też są w tworzeniu blatów betonowych z zespolonymi umywalkami.   

Istotnym z punktu widzenia użytkowania, jest również sposób zabezpieczenia umywalek betonowych z betonu architektonicznego. Stały kontakt z wodą, szczególnie dla betonu o wysokiej chłonności może powodować nieoczekiwane efekty. Technologia zabezpieczenia umywalek betonowych, zależy od specyfikacji zamówionego produktu. .Możliwe wykończenia powierzchni proponowane przez Voglio to powierzchnia matowa i satynowa- woskowana. Impregnacje stosowane przez specjalistów z Voglio są równoznaczna z najbardziej wytrzymałymi zabezpieczeniami stosowanymi do blatów kuchennych. Dzięki temu znacznie podnosimy wytrzymałości na zabrudzenia nawet na olejki. 

Ze względów na złożoność procesu projektowego i produkcyjnego , zapraszamy do konsultowania projektów już na etapie ich wykonywania. 

 

Kolorystyka

Wszelkie elementy można zamawiać w kolorystyce przedstawionej na slajdzie po prawej stronie. Voglio zastrzega jednak, że ze względu na skład betonu architektonicznego i przebieg procesu produkcyjnego umywalek, przedstawiona kolorystyka jest jedynie poglądowa. Beton architektoniczny, nie zależnie czy w strukturze porowatej czy gładkiej, jest jak kamień czy drewno, zmienny w swojej naturze, a kolorystyka jest poglądowa i produkt ostateczny może się różnić od produktu. 

Podobne produkty w tej samej kategorii

Voglio V_4
Voglio V_4

Regularnych kształtów misa o kształcie elipsy, z wyoblonymi krawędziami. Dzięki temu, mimo mocnego w wyrazie tworzywa jakim jest beton architektoniczny, umywalka Voglio kolekcji V_4 sprawia wrażenie lekkiej. Wymiary tego elementu to wysokość 14 cm i odpowiednio...