fbpx

Artis Visio – umywalka z betonu architektonicznego V

Regularnych kształtów misa o kształcie elipsy, z wyoblonymi krawędziami. Dzięki temu, mimo mocnego w wyrazie tworzywa jakim jest beton architektoniczny, umywalka Artis Visio sprawia wrażenie lekkiej. Wymiary tego elementu to wysokość 14 cm i odpowiednio długości boków 60 i 40. To największa w naszej kolekcji umywalka nablatowa. Ten klasyczny kształt doskonale nada się do kompozycji w łazienkach o większych przestrzeniach, pozwalających na jej wyeksponowanie. Element stawiany na blatach. Doskonałej jakości materiał i wysokiej klasy surowce pozwoliły marce Artis Visio uzyskać materiał o autentycznym estetycznym wyrazie betonu i aksamitnej wręcz gładkości. Technika zabezpieczenia przeciw zaplamieniom wodzie została dopracowana przez specjalistów i ich wieloletnie doświadczenie.

Artis Visio oferuje elementy jako kolekcję wymiarów gotowych, w 5 wersjach kolorystycznych. Dodatkowym smaczkiem jest wytrawiany w betonie logotyp marki, który w krótkich seriach produkowany jest z dodatkowym wzmocnieniem przez nadanie złoceń czy kolorów.

Artis Visio sprzedaje produktu gotowe, stad czasy realizacji zleceń są relatywnie krótkie co dla wielu inwestorów ma niebanalne znaczenie.

Podobne wpisy w kategorii