Beton architektoniczny Artis Visio

Płyta 6mm

Jej minimalna jak na tą grupę produktów  grubość, daje najniższe możliwe ciężary, minimalne obciążenia ścian, lekkość konstrukcji przy jednoczesnej wszechstronności i prostym montażu.  Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii GRC i dodatkowych wzmocnień opracowanych przez technologów Artis Visio. 

Płyta z betonu architektonicznego, do zastosowań jako okładzina ścienna, dekoracyjna, dedykowana jest do zastosowań we wnętrzach.

Jej minimalna jak na tą grupę produktów  grubość, daje najniższe możliwe ciężary, minimalne obciążenia ścian, lekkość konstrukcji przy jednoczesnej wszechstronności i prostym montażu.  Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii GRC i dodatkowych wzmocnień opracowanych przez technologów Artis Visio. To prawdopodobnie najcieńsza z dostępnych na rynku płyt w tak dużym formacie – 120/60 cm, i zachowaniem struktury porowatej. Artis Visio posiada też w swojej ofercie płytę Flexo 4 mm, jednak jej struktura powierzchni jest gładka. Płyty ścienne 6 mm, produkowane są w pełnej kolorystyce dostępnej u Artis Visio, oraz możliwe jest tez zamówienie płyt w kolorze Rusty.

“Artis Visio”

Ul.Krakowska 60

43-300 Bielsko-Biała

Beton architektoniczny:

+48 791 289 599

International
phone call mobile:

+48 695 056 835

Pobierz Pliki

Katalog produktów

Certyfikaty

Inne

 

 

Logo

lat na rynku produktów z betonu architektonicznego

zrealizowanych zamówień

zasięg eksportowy
Państwa

zasięg eksportowy
kontynenty