fbpx

Płyta ścienna betonowa – jedynie 5 mm

Drzwi w okładzinie z betonu

Beton architektoniczny Artis Visio

Płyta 5mm

Jej minimalna jak na tą grupę produktów  grubość, daje najniższe możliwe ciężary, minimalne obciążenia ścian, lekkość konstrukcji przy jednoczesnej wszechstronności i prostym montażu.  Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii GRC i dodatkowych wzmocnień opracowanych przez technologów Artis Visio.

Lekka płyta z betonu architektonicznego

Do zastosowań jako okładzina ścienna, dekoracyjna, dedykowana jest do zastosowań we wnętrzach.

Jej minimalna jak na tą grupę produktów  grubość, daje najniższe możliwe ciężary, minimalne obciążenia ścian, lekkość konstrukcji przy jednoczesnej wszechstronności i prostym montażu.  Rozwiązanie to jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii GRC i dodatkowych wzmocnień opracowanych przez technologów Artis Visio. To prawdopodobnie najcieńsza z dostępnych na rynku płyt w tak dużym formacie – 120/60 cm, i zachowaniem struktury porowatej. Artis Visio posiada też w swojej ofercie płytę Flexo 5 mm, jednak jej struktura powierzchni jest gładka. Płyty ścienne 5 mm, produkowane są w pełnej kolorystyce dostępnej u Artis Visio, oraz możliwe jest tez zamówienie płyt w kolorze Rusty.

Drzwi betonowe w okładzinie

Podobne produkty w tej samej kategorii

Okładziny Flexo 5
Okładziny Flexo 5

Beton architektoniczny GRC i UHPC, Artis Visio – o firmie, o nas, Kontakt: Artis Visio | av@artisvisio.pl , tel: +48729850070, Zapraszamy!

Podobne wpisy w kategorii