Nasza kolejna realizacja, w której zastosowano lekkie płyty betonowe wykonane w technologii Flexo4. Nasz produkt montowany może być bezpośrednio na izolację a jego ciężar to 8 kg m2 – co odpowiada niemal wadze tynku. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania dużych formatów !, w tym wypadku to panele prawie 3 metry długości a szerokości wykonane na zamówienie i dostosowane do potrzeb indywidualnych. To wyjątkowa technologia w kategorii płyt elewacyjnych z betonu architektonicznego. Klasyczne produkty tych rozmiarów powinny mieć grubość co najmniej 3 cm!!
Elewacyjne płyty betonowe lekkie w technologii 5 mm
Podobne wpisy w kategorii
Płyty z betonu architektonicznego
Elewacja betonowa płyty Kraków
Zastosowanie płyt GRC z betonu architektonicznego o grubości 11mm. Inwestycja Kraków, ul. Banacha.
Elewacja betonowa domu z płyt lekkich 5mm
Elewacja betonowa domu z płyt lekkich 5mm. Dzięki wysokim wytrzymałościom i zastosowanym rozwiązania technicznym 1m2 waży zaledwie 8 kg!
Beton architektoniczny GRC
Beton architektoniczny to określenie czysto estetyczne, odnoszące się do sfery twórczej i artystycznej, a nie technicznej. W skrótowych słowach, beton architektoniczny to nic innego jak mieszanki betonów różnego typu wykorzystanych jako tworzywo, do świadomych działań projektowania estetycznego.
Płytki betonowe na ścianę w formie 3d
Płytki betonowe na ścianę w formie 3d.