Produktami podbijamy serca Skandynawów.

Co ma wspólnego beton architektoniczny i skandynawski design? Wiele, przede wszystkim niespotykane kompozycje, wyjątkowe wnętrza oraz połączenie materiałów. Pomimo, że skandynawski design kojarzy się z prostotą, nasz beton dekoracyjny znalazł tam na stałe swoje zastosowanie, jest bowiem wykorzystywany w realizacjach projektów przez tamtejszych architektów.

Jedną z podstawowych zalet naszych produktów, oprócz cenionego bogatego i ciekawego wzornictwa płytek naściennych i dekoracyjnych, jest ich wytrzymałość na różne warunki atmosferyczne, także niesprzyjający północny klimat krajów skandynawskich. Ponadto niezwykła dla betonu lekka formuła naszych płytek sprawia, że montaż jest szybki i łatwy, a technologia GRC, którą stosujemy w produkcji naszego betonu architektonicznego doceniana na całym świecie!

W publikacji Sisustusmagiaa (tłum. magia wnętrz), znajdą Państwo realizację z wykorzystaniem ściennych płytek betonowych 3d model Tzara i Rivall. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z artykułu na naszym profilu google plus …

Facebook

Pin It on Pinterest