Siedziska

Ławki i siedziska betonowe

Realizujemy nietypowe i nietypowe realizacje wszelkiego rodzaju ław , siedzisk, ławeczek betonowych, wykonanych w technologi i estetyce betonu architektonicznego.
Materiał formowany w procesie SCC – czyli mieszanek samorozpływnych się  pozwala na wykonanie i odwzorowanie najróżniejszych kształtów. Zależnie od wizji klienta czy projektanta, do wykonania ławek betonowych,  możemy zastosować również i technologie natryskowe o wytrzymałościach 6 kronie przewyższających tradycyjne materiały, dzięki czemu możemy wykonać elementy większe, przy jednoczesnej redukcji masy.
Certyfikacja materiału pozwala też na zastosowanie go w inwestycjach publicznych. Artis Visio otwarte jest na wszelkiego rodzaju „nietuzinkowe” projekty w których zaprojektowano beton architektoniczny i chętne podejmuje wyzwania!

Realizujemy nietypowe i customowe realizacje wszelkiego rodzaju ław , siedzisk, ławeczek.
Materiał formowany w procesie SCC pozwala na wykonanie najróżniejszych kształtów. Zależnie od wizji klienta czy projektanta, do wykonania elementów możemy zastosować również i technologie natryskowe o wytrzymałościach 6 kronie przewyższających
tradycyjne materiały, dzięki czemu możemy wykonać elementy większe, przy jednoczesnej redukcji masy.
Certyfikacja materiału pozwala też na zastosowanie go w inwestycjach publicznych.

beton w naszym otoczeniu

Wytrzymałość na ścieranie 4i
Mrozoodporność F 150
Wytrzymałość na zginanie > 8 Mpa