Realizacja: mieszkanie prywatne, sierpień 2016
Materiał: beton architektoniczny płyty GRC z kolekcji Vintage
Inwestor prywatny

Płyty z limitowanej kolekcji Vintage wykonane na indywidualne zamówienie klienta. Cechuje je różnorodność, niepowtarzalność smug i przebarwień.

Jest to beton w najbardziej surowej i dzikiej formie. Proces tworzenia płyt betonowych z tej kolekcji rozpoczyna się już na etapie projektowania mieszanki. Jest ona z jednej strony wytrzymała, a z drugiej strony posiada cechy tradycyjnego betonu konstrukcyjnego pozwalające na dojrzewanie materiału.  Produkowany ręcznie materiał jest poddawany długiej obróbce. Płyty są sezonowane, leżakują, a w trakcie ich dojrzewania są wielokrotnie weryfikowane, sprawdzane i poddawane identycznym z naturalnymi procesom starzenia.  Kolekcja znalazła szczególne uznanie na rynku Europy i nie tylko!, gdzie architekci i inwestorzy poszukują unikalności. Każda z płyt jest niepowtarzalna w swoim wyrazie. Każda jest dziełem samym w sobie.

Od niedawna materiał ten jest tez dostępny na rynku polskim.  Jest to nasza odpowiedź na potrzebę wielu architektów, którzy kochają beton w swojej naturze.

Pin It on Pinterest