Zapisz się

do newslettera

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl

O nas

Jesteś tutaj:

about-img-1

Zobacz nasz : ” krótki film o miłości do betonu architektonicznego”

Produkcja.
„Te pierońskie gizdy” to Ślązacy z krwi i kości! Pracowici, rozśpiewani i obowiązkowi.

Pan Kierownik- „łazi po hali, kuknie tu i tam i zawsze coś wypotrzy”. Organizuje pracę całego zakładu, a w przerwie robi betonowy doktorat i opowiada zabawne historyjki.

Pan Marcin – konkretny człowiek , „kożdy bret weźnie, poklupie , łobetnie i gotowo forma”. Serce operacji produktów niestandartowych.
Pan Janusz- złota rączka i wsparcie techniczne. „Chop tak akuratny, że co jest ino do roboty pierońsko trudnygo, to go wołają”
Pan  Andriy– były były bankowiec teraz fachowiec. Wojna wypędziła go z ojczyzny i znalazł u nas betonową przystań.
Pan Tomek, młody ambitny chłopak , któremu mieszanki betonowe płyną już w żyłach, jego jedno spojrzenie na mieszankę i już wiemy wszystko o efekcie końcowym.

Marta  – skarb tej firmy. Architekt przez duże A! Programy do projektowania i modelowania ma w małym paluszku. Projektowanie, rozrysowywanie, wyceny oraz pomoc klientom w doborze materiału to jej działka. Swoje poletko pielęgnuje pracowicie jak pszczółka kwiatek. Prywatnie mama każdego psa. Mały, duży, kundelek czy rasowy- każdego darzy miłością. Jej ciepły uśmiech i spokój pomagają rozwiązać każdą sytuację.

 

Paulina  – mózg operacyjny, nadzorujący pracę całego zespołu. Prezesowska krew płynie w jej żyłach! Nie straszne jej procesy logistyczne czy księgowe i realizowanie najbardziej skomplikowanych tematów. Jakość naszych produktów to w równym stopniu dążenie do doskonałości, jak instynkt samozachowawczy Produkcji, która nie chce z naszą Panią Kierowniczką popaść w konflikt. Spokój ducha odnajduje w kreatywnym spędzaniu czasu i urzeczywistnianiu swoich wizji w ceramice artystycznej, pieszych wycieczkach czy poznawaniu świata.

about-img-2
about-img-3

Arkadiusz – Szef wszystkich szefów. Nazywany przez dziewczyny z biura „Miłościwie Panującym” (co nie jest dalekie od prawdy…). Uwielbia, jak się do niego mówi Prezesie. Udoskonalanie produkcji oraz tworzenie nowych wzorów naszych produktów jest jego konikiem. Pracuje z zamiłowaniem i dużym zaangażowaniem, ponieważ kocha wszystko co piękne. Po pracy – kochający ojciec dwóch córek. Niespożytą energię przekłada na sport: wspinaczkę górską, jazdę konną, surfing i wiele, wiele innych.