Zapisz się

do newslettera

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl

O nas

Jesteś tutaj:

about-img-1

Produkcja.
„Te pierońskie gizdy” to Ślązacy z krwi i kości! Pracowici, rozśpiewani i obowiązkowi.

Pan Andrzej- nadmajster, „kożdy bret weźnie, poklupie , łobetnie i gotowo forma”. Serce operacji produktów niestandartowych.
Pan Zbyszek- „łazi po hali, kuknie tu i tam i zawsze coś wypotrzy”. Organizuje pracę całego zakładu, a w przerwie opowiada zabawne historyjki.
Piotrek- „młody synek z Łazisk spod gruby, co to łostatni blichtr ciepnie”. Ostatnie szlify i kontrola jakości należą do niego. Wywiązuje się z tych zadań w 110%.
Adam – nowy, dobrze zapowiadający się ambitny „gryfny synek co na niego tako Helka z firmy na zadku placu kuko i mo chyba pszanie na nigo”. Czas pokaże czym zaskoczy.
Romek- „tyn pieron ino kuknie i już wi czy dobro molta nawożoł”. Dobiera skład mieszanki do indywidualnych zamówień. Miesza, wylewa, suszy i dba o każdy szczegół.
Pan Janusz- złota rączka i wsparcie techniczne. „Chop tak akuratny, że co jest ino do roboty pierońsko trudnygo, to go wołajom”.
Pan Heniu– były „strzałowy na grubie, pieron je taki akuratny, że jak krajzego hyci i trza nacionć płytów to ino roz”. No i porządek musi być!
Mateusz- „tyż młody gizd a już dziecek narobioł, ano ale jaki do dziecek taki do roboty, gibko robi”. Głowa do myślenia o zadaniach produkcji.

Marta  – skarb tej firmy. Architekt przez duże A! Programy do projektowania i modelowania ma w małym paluszku. Projektowanie, rozrysowywanie, wyceny oraz pomoc klientom w doborze materiału to jej działka. Swoje poletko pielęgnuje pracowicie jak pszczółka kwiatek. Prywatnie mama każdego psa. Mały, duży, kundelek czy rasowy- każdego darzy miłością. Jej ciepły uśmiech i spokój pomagają rozwiązać każdą sytuację.

 

Paulina  – mózg operacyjny, nadzorujący pracę całego zespołu. Prezesowska krew płynie w jej żyłach! Nie straszne jej procesy logistyczne czy księgowe i realizowanie najbardziej skomplikowanych tematów. Jakość naszych produktów to w równym stopniu dążenie do doskonałości, jak instynkt samozachowawczy Produkcji, która nie chce z naszą Panią Kierowniczką popaść w konflikt. Spokój ducha odnajduje w kreatywnym spędzaniu czasu i urzeczywistnianiu swoich wizji w ceramice artystycznej, pieszych wycieczkach czy poznawaniu świata.

about-img-2
about-img-3

Arkadiusz – Szef wszystkich szefów. Nazywany przez dziewczyny z biura „Miłościwie Panującym” (co nie jest dalekie od prawdy…). Uwielbia, jak się do niego mówi Prezesie. Udoskonalanie produkcji oraz tworzenie nowych wzorów naszych produktów jest jego konikiem. Pracuje z zamiłowaniem i dużym zaangażowaniem, ponieważ kocha wszystko co piękne. Po pracy – kochający ojciec dwóch córek. Niespożytą energię przekłada na sport: wspinaczkę górską, jazdę konną, surfing i wiele, wiele innych.