Meble z betonu architektonicznego

Mini Mi meble z betonu architektonicznego

Marka  mebli betonowych

MiniMi jest dedykowana wykonywaniu wszelkich mebli i elementów meblarskich, jak i innych elementów wyposażenia wnętrz – zgodnie z indywidualnym projektem. Dzięki innowacyjnym technologiom zlikwidowane zostało ograniczenie wytrzymałości poszczególnych modułów, a tym samym możliwe stało się wykonywanie wyjątkowych produktów, którymi są cienkościenne meble betonowe. Ich ostateczny ciężar może być kilkukrotnie niższy, niż tych, do produkcji których posłużył beton architektoniczny, ale które zostały wykonane zgodnie z tradycyjną technologią produkcyjną. Ma to również znaczenie dla możliwości wykonywania realizacji o dużych rozpiętościach – wielkogabarytowych.

Nasze realizacje są więc doskonałym połączeniem nowoczesnego designu, wyróżniającej się formy oraz funkcjonalności, docenianej w trakcie codziennego ich użytkowania. Beton architektoniczny artis visio to też doskonałość powierzchni i dotyku, smukłość formy i wiele możliwości i zastosowań.

Wykonujemy elementy w kolorystyce:
biały, szary naturalny, szary, antracyt, czarny.
Na życzenie impregnujemy powierzchniowo elementy.
Każde zamówienie oraz projekty analizowane i wykonywane są indywidualnie. Jesteśmy przekonani, że beton dekoracyjny wykorzystany w takim charakterze pozwoli na całkowitą metamorfozę wnętrz.

twoja wizja betonu