Płyty betonowe


Produkujemy płyty z betonu architektonicznego w wymiarach 160x60 cm /w grubości 18 mm/,142*90 ,120x60 cm, 110x 40cm, 100x45cm, 60x60 zarówno gładkie, porowate  jak i z odciskami   kotew montazowych. 

Artis Visio są wyjątkowo lekkie – jeden element o grubości 18 mm ma wagę tylko 25 kg na metr kwadratowy! W porównaniu do konkurencyjnych wyrobów o wadze 38-40 kg to prawdziwy przełom!Do wzmocnienia naszych płyt betonowych stosujemy włókno mineralne, zapewniające im wysoką wytrzymałość.
Nie wymaga to też stosowania dodatkowych rozwiązań konstukcyjno montażowych. Tym samym stosując nasze płyty ograniczacie Państwo koszty i czas.  
Płyty możemy stosować jako okładziny wewnętrzne i zewnętrzne. Produkujemy płyty w trzech kolorach: biały, szary naturalny, antracyt. Uwaga ! materiał jest wylewany metodami tradycyjnymi co daje  zmienność odcieni, smugi miejscowe przebarwienia, róznorodność porowatości i jest to  efektem naturalnym dla materiału. 

 NOWOŚĆ : NAROŻNIKI 
Proponujemy gotowe elementy narożnikowe, dzięku którym w łatwy i co najwazniejsze estetyczny sposób wykońcą Państwo narozniki ścian obłozonych płytami betonowymi. Unikacie cięcia i powstałych w ten sposób niedoskonałości. Narożniki systemowe produkujemy do płyt 110/40 cm oraz 120/60 cm STOPNIE SCHODOWE
produkujemy również elementy okładzin schodów, stopnice i podstopnice.